0 ks zboží:  0 Kč 
Košík

Časté dotazy

Za jak dlouho dostanu hotový půllitr?

Expediční lhůta se nepočítá od chvíle objednání, ale od chvíle, kdy potvrdíte grafiku, která Vám bude na základě Vaší objednávky odeslána na Váš mail. Pozor na rozdíl pojmů termínu výroba a doručení. Nejrychlejší způsob jak získat hotový výrobek je objednat si expresní výrobu. Pak můžete mít hotový půllitr za tři (někdy za dva) pracovní dny doma. Levnější (ale pomalejší) je standardní výroba, která trvá max. šest prac. dnů + dva až tři dny přeprava k Vám. Při volbě platby předem na účet je poštovné levnější, ale expediční lhůta je ovlivněna i tím, kdy je Vaše platba připsána na náš účet.

Mohu si na půllitr nechat vypískovat vlastní obrázek?

Vlastní černobílý motiv lze zhotovit, pokud splní tyto podmínky (je nutná znalost vektorové grafiky): http://mujpullitr.cz/vlastni-obrazkovy-motiv-na-sklenici.

Fotografie a barevné obrázky zhotovit nelze.

Nejsem si jistý/á zvolenou velikostí písma...

Nevadí, velikost písma přizpůsobíme možnostem sklenice. Důležité je, zvolit u textu který chcete výraznější větší velikost než u textu ostatního.

Uvidím před obdržením hotové sklenice jak na ní bude vypadat text a obrázek?

Ano, před výrobou obdržíte grafiku k odsouhlasení (slouží především ke kontrole případných chyb, k postupným drobným grafickým úpravám slouží zákazníkům aplikace na stránce http://www.sklodar.cz/navrhnout-vlastni-sklenicku/ kde si každý může grafiku on-line sám upravovat ještě před odesláním závazné objednávky).

Chtěl/a bych obrázek z jedné a text z druhé strany (pivní) sklenice...

Zvolte si motiv, případně napište do formuláře svůj text. Pak klikněte úplně vlevo pod fotografií sklenice na ikonku s pozicí ucha na druhé straně a opět zvolte motiv případně text (týká se i sklenic na víno a panáků). Původní, Vámi navolený motiv nezmizel - je na druhé straně sklenice.