0 ks zboží: 0 Kč
Košík

Ceny za půllitry, doplňkové služby a expedici

Základní ceník za pískovaní půllitrů na zakázku

Základní cena zahrnuje vlastní sklenici včetně pískování do skla až deseti znaků (písmen) s termínem zhotovení max. 7 pracovních dnů od potvrzení objednávky, přičemž termínem "zhotovení" není myšleno doručení - s ohledem na formu odebrání zboží.

Konkrétní cena se zobrazuje vždy u daného produktu (od 190Kč u panáků, přes 240Kč za hrnek na kávu po 295Kč za nejdražší půllitr).

Konečnou cenu uvidíte vždy ještě před odesláním své konkrétní objednávky. Pro objednávky nad 15ks nás kontaktujte - stanovíme Vám výhodnější cenu.

Při objednání více půllitrů se cena s každým dalším půllitrem snižuje o 5Kč, až do maximální výše 15ks. U větší objednávky nás, prosíme, nejprve kontaktujte na mail mujpullitr@qp.cz nebo na tel.: 608 161 551 a bude Vám navržena individuální kalkulace. Cena o 5Kč se snižuje i při kombinaci různých produktů s různými motivy (např. pivní půllitr s obrázkem + hrnek na kávu se jménem).

Nejsme plátci DPH.

Ceny dalších doplňků

Cena za pískování 11. a každého dalšího znaku je +3Kč.

Za vypískování motivu z naší galerie je účtováno 20, 40 nebo 60Kč - dle náročnosti. Cena je vždy uvedena u konkrétního motivu. Vlastní motiv dodaný v křivkách, bez nutnosti jeho dalších úprav je zpoplatněn částkou 60Kč.

Cena za dárkovou krabici je 65Kč. Provedení vždy bílý spodek, tmavě modré víčko, modrá saténová výstelka. (pouze kojenecké lahve pro holčičky je v červeném provedení)

Vypískování textu nebo motivu z více stran je zpoplatněno částkou 25Kč.

Za expresní příplatek 150Kč je možné půllitr zhotovit do dvou pracovních dnů.

Za přepracování vašeho vlastního motivu (tam kde je to možné) je účtováno 50 - 300Kč a je řešeno vždy individuálně.

Za 2. a další úpravy návrhů může být účtováno 50Kč. První návrh je po zaslání závazné objednávky zdarma.

Ceny za distribuci a balné

Osobní odběr sklenic u výrobce na Moravě v obci Nesovice je zdarma.

Zaslání sklenice Českou poštou jako Balíkem do ruky stojí 109Kč (garance dodání druhý den od odeslání zboží). Platba dobírkou zpoplatněna 50Kč. Při platbě předem přímo na náš účet číslo 2300270386 / 2010 žádný poplatek účtován není.

Dva dny po zhotovení a vyexpedování si můžete vyzvednout Vaše dárkové sklo i na výdejních místech Zásilkovny (nejen ve městech Praha, Brno, České Budějovice, Hradec Králové, Liberec, Olomouc, Ostrava, Plzeň, Ústí nad Labem nebo Zlín). Výdej v síti firmy Zásilkovna.cz je zpoplatněno částkou 76Kč při platbě předem na účet a 104Kč, pokud budete zboží platit až při převzetí zakázky.

V některých případech a při objednávce nad 5.000Kč může být před zahájeném výroby požadována zálohová platba.