0 ks zboží:  0 Kč 
Košík

Ceny za půllitry, doplňkové služby a expedici

Základní ceník za pískovaní půllitrů na zakázku

Základní cena zahrnuje vlastní sklenice (nejen na pivo) včetně pískování do skla až deseti znaků (písmen) s termínem zhotovení max. 7 pracovních dnů od potvrzení objednávky, přičemž termínem "zhotovení" není myšleno doručení - s ohledem na formu odebrání zboží.

Konkrétní cena za (nejen) půllitry na zakázku se zobrazuje vždy u daného produktu (od 190Kč u panáků, přes 240Kč za hrnek na kávu po 295Kč za nejdražší půllitr).

Konečnou cenu uvidíte vždy ještě před odesláním své závazné objednávky. Pro objednávky nad 15ks nás kontaktujte - stanovíme Vám výhodnější cenu.

Pokud dojde ke stornování objednávky až po zpracování grafiky, bude účtován poplatek 150Kč za grafické práce.

Při objednání více půllitrů se cena za každý půllitr s každým dalším kusem snižuje o 5Kč, až do maximální výše 15ks. U větší objednávky nás, prosíme, nejprve kontaktujte na mail mujpullitr@qp.cz nebo na tel.: 608 161 551 a bude Vám navržena individuální kalkulace. Cena o 5Kč se snižuje i při kombinaci různých produktů s různými motivy (např. pivní půllitr s obrázkem + hrnek na kávu se jménem).

Nejsme plátci DPH.

Ceny dalších doplňků

Základní cena za půllitry při pískování 11. a každého dalšího písmene zvyšuje o3Kč.

Za vypískování obrázku z naší nabídky je podle jeho složitosti účtováno 20, 40 nebo 60Kč. Konkrétní cena za obrázek je uvedena u daného motivu. Za pískování vlastního obrázu nebo loga dodaného ve vektorové grafice a v požadované kvalitě, je účtováno 60Kč. Při složitějším motivu bude sjednána individuální cena.

Za dárkovou krabičku se hradí 74Kč. Kartonové dárkové balení má bílý spodek, tmavě modré víko a modrou saténovou výstelku (jen kojenecké lahvičky pro holky mají celočervené provedení).

Za vypískování textu nebo motivu z vícero stran se připlácí 25Kč.

Za expresní příplatek 150Kč je možné půllitr vyrobit do dvou pracovních dnů, což neznamená i doručení do dvou pracovních dnů od přijmutí objednávky.

Za přepracování vašeho vlastního motivu (tam kde je to možné) je účtováno 50 - 300Kč a je řešeno vždy individuálně.

Za 2. a další úpravy návrhů může být účtováno 50Kč. První návrh je po zaslání závazné objednávky zdarma.

Ceny za distribuci a balné

Osobní odběr sklenic u výrobce na Moravě v obci Nesovice je zdarma.

Zaslání pivní sklenice (nebo jiného produktu) Českou poštou jako Balíkem do ruky stojí 139Kč (garance dodání druhý den od odeslání zboží). Platba dobírkou je zpoplatněna 50Kč. Při platbě předem přímo na náš účet číslo žádný poplatek účtován není.

Dva dny po zhotovení a vyexpedování si můžete vyzvednout Vaše dárkové sklo i na výdejních místech Zásilkovny (nejen ve městech Praha, Brno, České Budějovice, Hradec Králové, Liberec, Olomouc, Ostrava, Plzeň, Ústí nad Labem nebo Zlín). Výdej v síti firmy Zásilkovna.cz je zpoplatněno částkou 86Kč při platbě předem na účet a 114Kč, pokud budete zboží platit až při převzetí zakázky.

Při objednávce nad 2.000Kč může být před zahájeném výroby požadována platba předem.