Vánoční objednávky pro rok 2018 přijímáme do 16.12., expresní do 18.12. Objednávky s individuálním osobním odběrem v Praze lze posílat až do 22.12.

0 ks zboží: 0 Kč
Košík

Vlastní obrázkový motiv na sklenici

Upozornění: Pokud máte přání mít vlastní půllitr s vaším konkrétním motivem (např. logo firmy), rádi Vám ho na sklenici vybrousíme.
Dbejte prosím ale na ochranná práva značek (viz obchodní podmínky) a dodržení nutných specifikací, které výroba broušených půllitru na zakázku má.

V jakém formátu je nutné obrázek dodat?

Naše technologie značení skla vyžaduje dodržení následujících specifikací, které si prosím před odesláním vašeho motivu pečlivě prostudujte. Předem se omlouváme, pokud z časových důvodů nebudeme vůbec reagovat na požadavky, u kterých výslovně uvádíme, že je zpracovat naší technologií nemůžeme - což jsou fotografie, barevné motivy nebo obrázky s různými odstíny šedé či příliš jemnými detaily. Výjimkou je, pokud lze např. barevné logo firmy převést do černobílé podoby.

 

  • Váš motiv musí být jednobarevná perokresba, tedy 100% černá. Rastrový (= tónovaný) nebo dokonce barevný obrázek a fotografie vám bohužel broušením zpracovat nedokážeme.
  • minimální rozměr nejmenší linky v motivu musí mít na sklenici rozměr alespoň 12 x 0,8mm a průměr nejmenšího samostatného bodu musí být alespoň 1,5mm. Váš motiv bude mít v reálu na sklenici rozměr cca 6x9cm, což mějte, prosím, na zřeteli!
  • všechna písma musí být exportována do křivek
  • soubor určený pro broušení nám zašlete v Corelu X4 (případně v nižší verzi). V jiných programech a jednodušších motivech někdy pomůže uložení do PDF. Rozhodně motiv nelze zpracovat, pokud bude dodán ve formátu JPG nebo PNG.
  • zaslaný soubor musí mít správnou vektorovou podobu.
  • Pouze „přeuložení“ motivu do grafického programu není dostačující, pokud před uložením není převeden do křivek!

Motivy, které nebudou dodány v 100% kvalitě, ale budou alespoň dodány ve formě, která nám umožní jeho další zpracování, vám dle náročnosti můžeme sami upravit za částku 50-400Kč.

Vaše motivy zasílejte na mujpullitr@qp.cz