0 ks zboží:  0 Kč 
Košík

Vlastní obrázkový motiv na sklenici

Upozornění: Pokud máte přání mít vlastní půllitr s vaším konkrétním motivem (např. logo firmy), rádi Vám ho nejen na pivní sklenici vybrousíme.
Dbejte prosím ale na ochranná práva značek (viz obchodní podmínky) a dodržení nutných specifikací, které výroba broušených půllitru na zakázku má.

V jakém formátu je nutné obrázek pro vlastní pivní sklenice dodat?

Naše technologie značení skla vyžaduje dodržení následujících specifikací, které si prosím před odesláním vašeho motivu pečlivě prostudujte. Předem se omlouváme, pokud z časových důvodů nebudeme vůbec reagovat na požadavky, u kterých výslovně uvádíme, že je zpracovat naší technologií nemůžeme - což jsou fotografie, barevné motivy nebo obrázky s různými odstíny šedé či příliš jemnými detaily. Výjimkou je, pokud lze např. barevné logo firmy převést do černobílé podoby.

 

  • Váš motiv musí být jednobarevná perokresba, tedy 100% černá. Rastrový (= tónovaný) nebo dokonce barevný obrázek a fotografie vám bohužel broušením zpracovat nedokážeme.
  • minimální rozměr nejmenší linky v motivu musí mít na sklenici rozměr alespoň 12 x 0,8mm a průměr nejmenšího samostatného bodu musí být alespoň 1,5mm. Váš motiv bude mít v reálu na sklenici rozměr cca 6x9cm, což mějte, prosím, na zřeteli!
  • všechna písma musí být exportována do křivek
  • soubor určený pro broušení nám zašlete v Corelu X4 (případně v nižší verzi). V jiných programech a jednodušších motivech někdy pomůže uložení do PDF. Rozhodně motiv nelze zpracovat, pokud bude dodán ve formátu JPG nebo PNG.
  • zaslaný soubor musí mít správnou vektorovou podobu.
  • Pouze „přeuložení“ motivu do grafického programu není dostačující, pokud před uložením není převeden do křivek!

Motivy, které nebudou dodány v 100% kvalitě, ale budou alespoň dodány ve formě, která nám umožní jeho další zpracování, vám dle náročnosti můžeme sami upravit za částku 50-400Kč.

Vaše motivy zasílejte na objednavky@mujpullitr.cz